Çin Takvimine Göre Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenin


Çin Takvimine Göre Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenin

Çin takvimine göre bebeğin cinsiyeti öğrenme yöntemi bundan 700 yıl önce Çin’liler tarafından bulunan ve hiç bir şekilde bilimsel bir açıklaması olmayan bir yöntemdir. Doğruluğu ne kadar ön plandadır açıkçası bilinmez. Yaşadığımız bu dönemde kesin olarak bilinen yöntem olan ultrason yöntemi ile bebeğin cinsiyetinin saptanması kesin olarak bilinmektedir. %90 oranında doğruluk payı olan bu yöntemin yani ultrason ile cinsiyet öğrenme yönteminde %10 luk bir yanılma payı bulunmaktadır.

Anne karnında ki bebeğin tam olarak ultrasonda görülmesi 14.haftadan başlamaktadır yani anne adayının hamileliğin 3.5 ayından itibaren belirginleştiği bilinmektedir. Ama 4.ayda kesin olarak bebeğin cinsiyetini öğrenebiliriz. Özellikle belirtmek isteriz ki çin takvimi ile bebeğin cinsiyetini öğrenme yöntemini dünyada bir çok insan kullanmaktadır. Kişiler meraklı ve heyecanlı oldukları için bu tip uygulamaları kullanmaktadırlar.

Eğer sizlerde bu takvimi kullanarak bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken hamile olan kişinin aşağıda bulunan yere kendi doğum tarihini ve daha sonra son adet tarihini yazarak sonucu kolayca görebilir.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir