Cinsel İstek Artırıcı Yiyecekler Nelerdir ?


Cinsel İstek Artırıcı Yiyecekler Nelerdir ?

Son günlerde yayılan cinsel istek artırıcı ilaçlar vs hayatınızı riske atmanıza yol açmaktadır. İnternet üzerinde satılan bu tür ilaç ve besinlerin yararından çok zararı bulunmaktadır.

Cinselliğinizi doya doya yaşamanız için ilaçlardan değil besinlerden almanız daha doğru olacak. Bizlerde hamilelik belirtileri olarak cinsel isteği arttıracak besinleri sizler için araştırdık ve siz değerli okuyucularımıza sunmak istedik. Buyrun detaylı bir şekilde okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Siyah Çikolata: Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda siyah çikolata cinsel isteği aşırı bir şekilde artırmaktadır. Çikolatada bulunan rahatlatıcı etki sayesinde ve haz veren özelliği ile şahane bir şekilde istek artırıcı özelliğe sahiptir.

Muz: Cinsel ilişkinin daha uzun sürmesini sağlamaktadır. Erkekler için geç boşalmayı sağlayan bir besindir. Bol bol B vitamini içerdiği için testeron gibi hormonların üretilmesini sağlar.

Keten Tohumu: Keten tohumunun içerisinde bulunan madde sayesinde testosteronu yükselterek cinsel güdülerin aşırı şekilde artmasına neden olur.

Kereviz Sapı: Partnerinizin daha ateşli olmasını sağlamaktadır. İlişkiden önce mutlaka tüketilmesi tavsiye edilir. Kerevizde erkeklik hormonu olan androsteronu artırıcı özelliğe sahiptir.

Doğal Bal: Doğal bal içerisinde bulunan b vitamini sayesinde cinsel güdülerin artmasına neden olmaktadır. Özellikle kadınların tüketmesi sonucundan daha kolay tahrik olmasına yol açmaktadır.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir