Erkekler Neden Aldatır ?


Erkekler Neden Aldatır ?

Sorumuz çok aslında erkekler neden aldatır ? aldatma sebepleri nedendir ? durup dururken neden aldatmak ister ? bu soruları kendimize sorabiliriz ama tüm aldatan erkeklerin ortak bir noktası bulunmaktadır.

Kişiden kişiye aldatma sebebi değişebilir ama her bir erkeğin aldatmak için sebepleri bulunur. Şimdi bakalım aldatan erkeklerin ortak noktaları nelermiş.

1: Karaktersizlik Gerçek bir kişiliğe sahip olan asla eşini ve ya partnerini aldatmaz. Ama karakterine bir problem var ise eksik veya yanlış bir yetiştirilme tarzı var ise mutlaka aldatma hissi olur. Bu karakter eksikliği yüzünden aldatma eğilimini gerçekleştirebilir.

2: Farklılık ve Heyecan Arayışı Bazı erkekler çok çabuk sıkılabiliyor veya farklı bir tat alma hissi isteyebiliyorlar. Aldatan erkeklere baktığımız zaman farklı bir heyecan arayışı içindelerdir. Bu sebepden dolayı aldatmak isteyebilirler.

3: Erkeğin Çok Fazla İlgi Görmesi Eğer bir erkek çok yakışıklı ise ve fazla ilgi görüyorsa bayanlar tarafından aldatma hissi ortaya çıkabilmektedir. Kendini çok beğenir ve her kadınla ilişki yaşamak isteyebilirler.

4: Eşinin veya Partnerinin Değişmesi Hayat ilerledikçe kadın biraz kendini bırakır ve vücudunda olsun giyiminde olsun değişiklikler olabilir. Erkek bu durum karşısında biraz uzaklaşabilir ve kendi başka heyecanlara atabilir.

5: Kadının Yatakta Yeterli Gelmemesi Erkekler her zaman kadının yatakta çok iyi olmasını bekler. Ama zaman geçtikçe kadının yatakta zayıf kalması erkeği aldatmaya yönlendirebilir.

6: Alışkanlık Yapması Eğer erkek bekarlık zamanında çok çapkın ise evlendikten sonra da aynı olacağı için yani alışkanlık olmasından dolayı aldatmak isteyebilir.

7: Erkeğin Başka Eğilimlerde Olması Bir erkek her zaman farklı tat ve heyecanlar bekler. Yatakta eşiyle veya partneriyle tam uyum içerisinde olmaz ise dışarıda ki bir bayanla eşiyle yapamadıklarını yapacağını düşünerek aldatmak isteyebilir.

Yukarıda yazılanlar bir çok şekilde eşlerini aldatan erkeklerden alınmıştır. Aldatan erkeklere baktığımız zaman yukarı da bahsedilen en az bir özelliğe sahiptir.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir