Erkeklerin G Noktası Nasıl Bulunur ?


Erkeklerin G Noktası Nasıl Bulunur ?

Eminiz ki bir çok kadın erkeğin g noktasının olmadığını düşünür peki erkeklerin G noktası nasıl bulunur ? sizlere bundan bahsedelim. Ayrıca erkeklerin G noktası nerede kısaca bunlardan da bahsedelim.

Yapılan araştırmalar sonucundan erkeklerin G noktası olduğunu ve cinsel ilişki sırasında ve sevişme sırasında duydukları hazları ikiye katlayan bir kilit noktası olduğu kanıtlanmıştır.

Eğer ki partnerinizle ve eşinizle cinsel yaşantınızın zevkini ikiye katlamak istiyorsanız mutlakaya eşinizin G noktalarını çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Cinsel ilişkiden zevk alabilmeniz ve bu zevkli anların hazzını iki katına çıkarmak istiyorsanız mutlaka kadınsı duygularınızı ortaya dökmeniz gerek kıyafet olsun gerekse vücut olarak olsun kendinizi üst seviyeye çıkarmanız gerekmektedir.

Erkekler mutlaka G noktası vücutta olduğu kadarıyla beyninde de G noktası bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse karşısında ki bayanın jartiyer giymesi,kırmızı ruj sürmesi topuklu ayakkabı giymesi bile erkeği baştan çıkarmanız için yetecektir.

Erkekleri baştan çıkaran noktalar yani G noktaları ise; penisinin başı,alt dudağının dış kenarı,boyun kısmı,göğüs uçları ve en önemlisi ise yumurtalıklarıdır. Erkeklerin G noktası bununla sınırlı olmayıp bir çok G noktaları bulunmaktadır. Ama yapılan araştırmalar sonucunda bu bölgeler kanıtlanmış durumdadır.

Özellikle erkeklerin dayanamayacakları G noktası penisinin başına dokunmanız erkeklerde çok yüksek bir haz ortaya çıkarmaktadır. Ve diğer bir nokta ise yumurtalıkları ile makat arasında bulunan kısma dokunmanız yeterli olacaktır.

Bu noktalar erkekten erkeğe değişebilir ama en önemli noktalar hiç bir zaman değişmeyecektir. Şunu da belirtmek isteriz ki yapılan araştırmalar sonucunda bazı erkekler bu durumlardan çok fazla haz duymayabilirler.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir