Fatih Portakal İle Fox Ana Haber İletişim Bilgileri


Fatih Portakal İle Fox Ana Haber İletişim Bilgileri

Hafta içi her gün saat 19:00’da fox tv ekranlarına olan Fatih Portakal farklı bir yorum stili yorumladığı haberleri ekranlarınıza taşımaya devam etmektedir. Fox Ana Haber adlı program ile karşımıza çıkmakta olan Fatih Portakal gönülleri fazlasıyla fethetmektedir.

Fox Ana Haber programı her gün en fazla izlenen haber programları arasında yer almaktadır. Siz değerli izleyicilere haberleri en doğru bir şekilde iletmeye çalışmaktadır.

Özellik canlı yayın saatleri sırasında Fatih Portakal ulaşmak isteyen izleyiciler aşağıda bulunan adreslerden Fatih Portakal İle Fox Ana Haber programına kolayca ulaşabilirler.

Halkın sesi olmaya devam eden ve her zaman halkın sesine yanıt veren Fatih Portakal’a ulaşmak artık daha kolaydır. Sizler için ünlü spiker Fatih Portakal’a ait tüm bilgileri aşağıda vermeye çalıştık.

Fatih Portakal İle Fox Ana Haber programında özellikle buradan gelen sorulara ve Twitter üzerinden gelen tüm sorulara hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Başarılı spikere hızlı ve en iyi şekilde ulaşmanın yollarını elimizden geldiğince sizlere göstermeye çalıştık

Sizlerde Fatih Portakal İle Fox Ana Haber programına ulaşmak istiyorsanız aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Fatih Portakal İle Fox Ana Haber İletişim Bilgileri

Program Sunucusu: Fatih Portakal

Telefon Numarası: 0212 414 90 58

E-Mail Adresi: info@fatihportakal.com

Twitter Adresi: https://twitter.com/fatihportakal

İnstagram Adresi: http://instagram.com/fatihportakal

Aklınıza takılan soru ve soruları ve programla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde belirtebilirsiniz.


45 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir