Genital Bölge Nasıl Beyazlatılır ?


Genital Bölge Nasıl Beyazlatılır ?

Evinizde düzenlik olarak uygulayacağınız doğal yöntemler ile genital bölgenizde ki kararmayı kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.Eğer teniniz esmer ise genital bölgenizin de kararması sizi çok fazla rahatsız etmez.Ama beyaz tenli iseniz genital bölgenizin kararması sizi çok fazla rahatsız eder ve renk farklılığından dolayı siz olumsuz etkilenebilirsiniz.Ve bu farklılığı gizlemek istemeniz de gayet normal bir hale gelir ve cinsel hayatınız bile bu durumdan olumsuz etkilenebilir.

Peki genital bölge kararması neden olur ?

Özellikle kadınların en çok yapmış olduğu hata sıcak ağda yöntemi,yanlış epilasyon yöntemler ve aşırı terlemeye sebep olan naylon yapılı iç çamaşırları genital bölgenin kararmasına sebep olabilmektedir.

Peki genital bölge kararması nasıl geçer ?

Elma Suyu Masajı

Yarım bir elmayı rendeleyip suyunu bir bardağa koyunuz.Çok fazla suyu çıkmaz zaten az miktar yeterlidir.Daha sonra elma suyunu genital bölgenize sürünüz ve biraz bekletin.15 dk sonra genital bölgenizi su ile temizleyiniz.Bu işlemi haftada bir kaç kez uygulamanız yeterli olacaktır.

Limon Masajı

Limon suyu ile bir kaç dakika genital bölgenize masaj uygulamanız yeterli olacaktır.Masaj uyguladıktan sonra sadece suyla yıkamanız gerekmektedir.Veya temiz bir bezle de silebilirsiniz.Bu işlemi mutlaka bir kaç günde bir uygulayınız.Büyük oranda kararmanın azaldığını sizde göreceksiniz. Şunu da belirtmek isteriz ki eğer genital bölgenizde yara vs var ise yapmayınız.Yakabilir genital bölgenizi.

Siyah Üzüm Masajı

Bir siyah üzümü ikiye bölün ve genital bölgenize sürünüz.Özellikle kararma olan bölgeye sürün.Kuruduktan sonra temiz su ile yıkayınız.Siyah üzüm suyu özellikle güneş lekelerini geçirmede kullanılmaktadır.Sizler bu uygulamayı 2 veya 3 günde bir uygulayınız.

Zeytinyağı Masajı

Zeytinyağının cildi besleyici özelliği olduğu için bir kaç damla zeytinyağını genital bölgenize sürmeniz yeterli olacaktır.Sonra temiz bir bez ile siliniz.Bu işlemi bir kaç günde bir yapabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir