Hamile Kalmak İçin Cinsel Pozisyonlar Nelerdir ?


Hamile Kalmak İçin Cinsel Pozisyonlar Nelerdir ?

Merhaba gebelik rehberi okurlarımız. Sizlerden gelen sorular olan neden hamile kalamıyorum, hamile kalma yöntemleri nelerdir, hamile kalmak için hangi pozisyon uygundur, gebe kalmak için cinsel pozisyonlar nelerdir, hızlı hamile kalmak için pozisyonlar hangisidir gibi soru ve sorular gelmektedir. Bizde buradan sizlere yardımcı olabilmek için bu sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Hızlı bir şekilde hamile kalabilmek için devamlı cinsel ilişki yaşamak her gün her gün cinsel ilişki yaşanması hiç bir şekilde etki etmez tam aksine sık bir şekilde cinsel ilişkiye girmek spermleri sadece zayıflatır. Eğer ki aklınızda hamilelik var ise mutlaka uygun cinsel ilişki pozisyonları olması gerekmektedir.

Şimdi sizler için hızlı bir şekilde gebe kalmanızı sağlayacak pozisyonları videolu bir şekilde göstereceğiz. Video da hangi cinsel ilişki pozisyonları hamileliğe etki eder onu görelim.

Sizlere bir kaç tavsiyemiz olacak iyi okumanızı tavsiye ederiz. Mutlaka yumurtlama dönemini iyi bilmeniz gerekmektedir. Yumurtlama dönemi hesaplaması ise adetin ilk gününden itibaren satılarak 10. gün ile 18.gün olarak yumurtlama dönemi olarak hesaplanır.

Yumurtlama döneminde her gün cinsel ilişki yaşamak yerine 2 günde bir cinsel ilişki yaşamanız tavsiye edilir. Mesela yumurtlama dönemlerinde 10. gün 12.gün 14.gün 16.gün 18.gün olarak yapmanız tavsiye edilir.

Ayakta veya oturarak yapılan cinsel ilişki pozisyonları çok fazla tavsiye edilmez. Bizlerin tavsiye olarak erkek üstte bayan altta şeklinde yapılan cinsel ilişki tavsiye edilir. Ve bayanın sırtının altına yastık koyması tavsiye edilir. İlişkiden sonra 1 saat kadar sırtınızda yastıkla beklemeniz ve 1 saat sonra banyo yapmanız tavsiye edilir. Hemen banyo yapıldığı zaman sıcak su sperme zarar verebilir.

Ayrıca aşağıda ki videoyu izleyerek daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Aklınıza takılan soru ve sorular var ise bizlere Doktorumuza Sorun kısmından bizlere iletebilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir