Hızlı Hamile Kalmak İçin Yapılması Gerekenler


Hızlı Hamile Kalmak İçin Yapılması Gerekenler

Her eş ilk olarak nasıl çocuk yapılır çocuk yapmak için ne zaman nasıl ilişkiye girilir ve nasıl hamile kalınır gibi sorular her zaman aklında kalmaktadır.

İlk hamile olacak bayan hamile kalmak için nasıl ilişkiye girmeliyim gibi sorular sorulmaktadır. Şimdi sizlere hamile kalmanın püf noktalarından bahsedeceğiz.

Tedirgin olmanıza hiç bir zaman gerek yoktur. Eğer sağlık problemi yok ise hem bayanın hem erkeğin sadece biraz zamana bırakmanız yeterli olacaktır. Sırasıyla şimdi ne yapmanız gerekiyor ondan bahsedelim.

* İlk olarak kesinlikle sigaradan ve alkolden uzak durunuz.

* Adet dönemlerinizi çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Gebe kalabileceğiniz yumurtlama dönemlerinde cinsel ilişkiye girmeye çalışınız.

* Kesinlikle aceleci olmayınız ve stres yapmayınız.

* Eşinizin sıkı giyinmesine engel olun. Özellikle sauna ve hamam gibi yerlerden uzak dursun. Çünkü sıcaklık sperm sayısını düşürür.

* Cinsel ilişkiye girmeden önce mutlaka kahve içiniz. Kahve spermleri uyarmakta ve hızlandırmakta.

* Cinsel ilişkiye girmeden önce sitemizde de bulunan hamile kalmak için pozisyonlar adlı makalemizi iyi okuyunuz o pozisyonlarla cinsel ilişkiye girin.

* Cinsel ilişki sırasında mutlaka belinizin altına yastık koyun cinsel ilişki sonrasında o yastık belinizin altında dursun ve 1 saat spermlerin yumurtalığa ulaşmasını sağlayın.

* Cinsel ilişki sırasında veya sonrasında odanız çok sıcak olmasın. Belirttiğimiz gibi sıcaklık spermleri öldürmektedir.

* Yapılan araştırma sonucunda sabah erken saatlerde yapılan cinsel ilişki sonrasında hamile kalma oranı yüksektir.

* Cinsel ilişkiyi hamile kalmak için değil zevk almak için yapın. Çünkü orgazm sırasında dengeler çok farklı olacaktır.

* Hamile kalmak için her gün cinsel ilişkiye girmeyiniz. Çünkü spermlerin kalitesi düşebiliyor.

* Hamile kalmak istediğiniz bu dönemde bolca süt ve süt ürünleri tüketiniz.

* Kesinlikle sağdan soldan duyduğunuz ilaçlara vs kullanmayınız.

Yukarı da belirtilenleri yaptıktan sonra emin olabilirsiniz ki hızlı bir şekilde hamile kalabilirsiniz. Sağlığınızda herhangi bir problem yok ise çok yakında hamile kalabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir