İrfan Değirmenci – Kanal D Haber Günaydın İletişim Bilgileri


İrfan Değirmenci – Kanal D Haber Günaydın İletişim Bilgileri

Hafta içi her sabah kanal d ekranlarında saat 06.45-09.30 arasında gündeme dair tüm konuları elen alan İrfan Değirmenci Kanal D Haber Günaydın ile karşımıza çıkmaktadır. Habercilikte bir çok ödül kazanan İrfan Değirmenci farklı bir haber sunumu ile karşımıza çıkmaktadır.

Deneyimli televizyon habercisi doğaçlama haber sunması ile halkın beğenisini ciddi bir şekilde üzerinde çekmektedir. Ayrıca izleyicilerden gelen tüm mesajları ve yorumları büyük bir cesaretle okuyan ve halka cevap veren bir haber sunumu yapmaktadır. İzleyici ile bir nevi sohbet tadında haberler sunmaktadır.

İrfan Değirmenci
ile iletişime geçerek sizler etrafınızda ki sorunları ve beğenmediğiniz durumları ve haber değeri taşıyan tüm konuları iletişime geçerek bilgilendirme yapabilirsiniz.

İrfan Değirmenci – Kanal D Haber Günaydın programında özellikle buradan gelen sorulara ve Twitter üzerinden gelen tüm sorulara hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Başarılı spikere hızlı ve en iyi şekilde ulaşmanın yollarını elimizden geldiğince sizlere göstermeye çalıştık

Sizlerde İrfan Değirmenci – Kanal D Haber Günaydın programına ulaşmak istiyorsanız aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

İrfan Değirmenci – Kanal D Haber Günaydın İletişim Bilgileri

Program Sunucusu: İrfan Değirmenci

Telefon Numarası: 0212 429 5897

E-Mail Adresi: gunaydin@kanald.com.tr

Cep Telefonu SMS Numarası: GUN yazıp 5100′a göndererek görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Twitter Adresi: https://twitter.com/degirmencirfan

Facebook Adresi: https://www.facebook.com/irfan.degirmenci.3154

Aklınıza takılan soru ve soruları ve programla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde belirtebilirsiniz.


6 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir