İslama Göre Cinsel İlişki Pozisyonu Nasıl Olmalıdır ?


İslama Göre Cinsel İlişki Pozisyonu Nasıl Olmalıdır ?

Bir çok kişinin aklına takılan soru olan islama göre cinsel ilişki pozisyonu nasıl olmalıdır sorusuna buradan elimizden geldiğince anlatmaya çalışacağız.

İlk olarak şunu belirtmek isteriz bu yazıyı araştırmalarımız sonucunda ortak fikir olarak sizlere sunacağımızı belirtmek isteriz.

İslama Göre Cinsel İlişki Pozisyonu Nasıl Olmalıdır ?

  • Evlilik hayatı boyunca cinsel ilişkiler aynı vaziyette devam etmesi sonucunda bıkkınlık ortaya çıkabilir. Bunun içindir ki eşler zaman zaman farklı şekil ve vaziyetlere girebilirler.
  • Zamanla isteklerin değişmesi sonucunda kadını çok yormadan uygun vaziyetlere geçmek mesela sırt üstü,yüz üstü ve dizüstü yapılması eşlerin tercihine kalmıştır.
  • Genel tercih ise kadın altta erkekte kadının yüzüne bakacak şekilde erkek üstte olan pozisyon uygundur.
  • Diğer pozisyon ise kadın üstte erkek altta olan pozisyondur.Ama orgazma ve boşalma sırasında yer değiştirmek gerekmektedir.Çünkü boşalma anında kadının üstte olması her iki kişi için sıkıntı verebilmektedir.
  • Boşalma sırasında kadının altta erkeğin üstte olması boşalma sırasında hem kadın için hem erkek için sıkıntı çıkarmaz ve bir müddet o şekilde kalmaları uygun görülmektedir.
  • Eğer ki kadının altta erkeğin üstte olduğu sırada boşalma olursa erkek kadına yük olmaması için diz ve dirseklerinden kuvvet alarak tüm yükü kadına vermemesi gerekmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir