İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat İletişim Bilgileri


İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat İletişim Bilgileri

Her sabah saat 07:30 ile 10:00 arasında fox tv ekranlarında olan İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat programı habercilikte lider olmaya devam etmektedir. Gerek habercilik olarak gerekse karakter olarak çok sevilen İsmail Küçükkaya yaptığı sabah haberleri ile yine bir çok ödülü alıp götürmüştür.

Doğru ve kaliteli haberleri en hızlı bir şekilde sabah programında siz değerli izleyicilere haberlerini sunmaktadır. İsmail Küçükkaya sizlerden gelen soruları özellikle sosyal medya üzerinden gelen sorulara hızlı bir şekilde cevap vermektedir.

Özellikle izleyicilerini dinleyen ve izleyecilerinin fikirlerine önem veren bir habercilik sunmaktadır. Twitter üzerinden almış olduğu soruları en içtenlikle cevap veren İsmail Küçükkaya bir çok izleyicinin gönlünü fethetmiştir.

Halkın sesi olmaya devam eden ve her zaman halkın sesine yanıt veren İsmail Küçükkaya’ya ulaşmak artık daha kolaydır. Sizler için ünlü spiker İsmail Küçükkaya’ya ait tüm bilgileri aşağıda vermeye çalıştık.

Sizlerde İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat programına ulaşmak istiyorsanız aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat İletişim Bilgileri

Program Sunucusu: İsmail Küçükkaya

Telefon Numarası: 0212 414 90 58

E-Mail Adresi: calarsaat@fox.com.tr veya info@fox.com.tr

Cep Telefonu SMS Numarası: 3450 Kısa Mesaj

Twitter Adresi: http://twitter.com/KucukkayaIsmail

Facebook Adresi: https://www.facebook.com/ismailkucukkayailecalarsaat

Aklınıza takılan soru ve soruları ve programla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde belirtebilirsiniz.


36 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir