İsveç Diyeti Nasıl Yapılır Ve Kaç Kilo Verilir ?


İsveç Diyeti Nasıl Yapılır Ve Kaç Kilo Verilir ?

Merhaba hamilelik rehberi okurlarımız. Bugün sizler için isveç diyeti nasıl yapılır ve kaç kilo verilir ? bunun hakkında sizlere bazı bilgiler aktarmak istiyoruz. İsveç diyeti diğer diyetlere göre çok fazla iddaali olan iddaali olduğu kadar riskli olan bir diyettir. Diğer diyetlere göre protein tüketimi çok sınırlı olup düşük kalorili yiyecek ve içeceklerin tüketildiği bir diyettir. İsveç Diyeti aslında diğer ülkelerde ve gerçek adı ile “Danimarka Diyeti” olarak bilinmektedir.
 

İsveç Diyeti Nasıl Uygulanır ?

 
İsveç Diyetinin içeriği genellikle proteinlerden oluştuğu için ve özellikle kahve ile metabolizmayı hızlandırarak ani bir şekilde kilo kaybına ve yüklü bir şekilde kilo verdirmeyi hedeflemiştir. Asla belirtilen yiyecekler ve içecekler dışında gıdalar tüketilmemelidir. Asla tüketilmemesi gereken yiyecek ve içecekler olarak gazı içecekler,tuz ve diğer meşrubatlar yer almaktadır.

İsveç Diyeti’nde Hangi Yiyecekler Tüketilir ?

 
İsveç Diyet listesinde belirtilen yiyecek ve içeceklerin dışına çıkılmaması gerekmektedir.Sizler için özel olarak hazırlamış olduğumuz listeyi aşağıda linke tıklayarak görebilirsiniz.
 
13 Günlük İsveç Diyet Listesi İçin Tıklayınız.
 

İsveç Diyeti Kaç Kilo Verdirir ?

 
İsveç Diyeti çok iddaalı olup 13 günde 10 kilo ile 20 kilo arasında bir kilo vermenizi sağlayacaktır.Net bir kilo sayısı maalesef verilmez bu diyette.Diğer diyetlerde aynı şekilde şu kadar kilo verebilirsiniz diyemez ama İsveç Diyeti 10 kiloyu garanti etmektedir.
 


İsveç Diyeti: 6 Günden Az Değil, 13 Günden Çok Değil


 

İsveç Diyeti Kaç Gün Yapılır ?

 
İsveç Diyeti tam olarak 13 gün yapılır.Ne eksik nede fazla olarak yapılır.Tam 13 gün boyunca yapılması gerekmektedir.
 

Kimler İsveç Diyeti Yapamaz ?

 

  • Kolestrol seviyesi yüksek olan bireyler
  • Karaciğer rahatsızlığı bulunan bireyler
  • Gut hastalığı olan bireyler
  • 18 yaş altı bireyler ve 60 yaş üstü bireyler tarafından yapılması uygun görülmez.
  • Yüksek tansiyon olan bireyler
  • Mide ve bövrek rahatsızlığı olan bireyler

 
İsveç Diyeti mutlaka yapılmasına karar verildikten sonra doktorunuz ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.Doktorunuz onayı yoksa kesinlikle yapmamalısınız.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir