Kadınlar İçin İlginç Mastürbasyon Yöntemleri


Kadınlar İçin İlginç Mastürbasyon Yöntemleri

Merhaba okurlarımız. Bugün sizlere kadınlar için ilginç mastürbasyon yöntemlerinden bahsetmeye çalışacağız. Bahsedeceğimiz bu konuda bir çok kadın bu yöntemleri denemiş olabilir.

Ama içlerinde bazı ilginç mastürbasyon yöntemleri de bulunmaktadır. Hemen konuyu çok fazla uzatmıyoruz ve kadınlar için mastürbasyon yöntemlerini açıklıyoruz.

Domatesle Yapılan Mastürbasyon Yöntemi: Oldukça sıra dışı bir yöntem olarak kabul edilmektedir. Nasıl yapılır diyenlere hemen cevap veriyoruz. Domatesi tam ortadan ikiye bölüp vajinanın dudaklarına sürterek yapılmaktadır. Bu yöntem ile kadınlar çılgına dönebilmektedir.

Vibratör Kullanarak Yapılan Mastürbasyon Yöntemi: Vibratör pille çalışan veya şarz edilebilen ve erkek cinsel organına benzetilen bir oyuncak olarak bilinir. Bu oyuncak titreşim yaratarak kadınları orgazma ulaştırabilmektedir. Hızı,süresi ve titreşim sıklığı ayarlanabilmektedir. Kadınlar bakire ise vajina üzerinde gezdirerek bakire değilse içine sokarak zevk almaktadırlar.

Bacak Arasına Alınan Yastıkla Yapılan Mastürbasyon Yöntemi: Aslında çok klasik bir yöntemdir. Kadınların bacaklarının arasına yastık alarak daha sonra yastığa sürtünerek yapılan bir yöntemdir. Bu yöntem dediğimiz gibi klasik bir yöntem olup kızlık zarına hiç bir zararı yoktur.

Masaj Yaparak Yapılan Mastürbasyon Yöntemi: Bu yöntemde klasikler arasında yer almaktadır. Vajinanın üzerinde parmakların gezdirilmesi ile yapılan yöntemdir. Bakire olsun olmasın tüm kadınları rahatça yapabilmektedir.

Uzun Gıdalar İle Yapılan Mastürbasyon Yöntemi: Bu yöntem kesinlikle sık yapılan bir yöntem olmasına rağmen oldukça zevk vermektedir. Muz,salatalık veya patlıcan gibi gıdalar gerek anal gerekse oral yolla yapılmakta olup kadınları oldukça mutlu etmektedir.

Masaj Aleti Kullanarak Yapılan Mastürbasyon Yöntemi: Vibratöre benzese de çok farklı bir alettir. Vajina üzerine titreşim vererek kadının orgazm olması sağlanır.

Duş Başlığı İle Yapılan Mastürbasyon Yöntemi: Sıra dışı bir yöntem olup tamamen zevk veren bir yöntemdir. Duş başlığını tazyikli bir şekilde açıp vajinaya tutularak yapılan bir yöntemdir.

Herhangi Bir Eşyaya Sürtünerek Yapılan Mastürbasyon Yöntemi: Evinizde bulunan koltuk,sandalye veya uzun çubuk şekilde duran bir eşyaya bacak arasını açıp sürtünerek yapılan mastürbasyon yöntemidir. Farklı ve haz verici bir yöntemdir.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir