Kanal D Kısmetse Olur Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri


Kanal D Kısmetse Olur Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri

Kanal d ekranlarında hafta içi hergün 12:45’de başlayan Kısmetse Olur evlenme programına artık sizlerde kolayca başvurabilirsiniz. Kısmetse Olur programında gelin adayları ile damat adayları birbirlerini tanımaya çalışmaktadırlar.

Evlilik yolunda ilerleyen gelinler ve damatlar kendileri için özel olarak hazırlanmış iki ayrı evde 12 saat geçirecekler ve birbirlerini tanımaya çalışacaklar. Ayrıca her haftanın birincileri para ödülü kazanmaktadır. Ve her hafta bir gelin adayı ve bir damat adayı evlilik hayallerine veda edecekler.

Elenenlerin yerlerine ise bir gelin adayı ve bir damat adayı tekrar gelerek aradıkları aşkı bulmalarına yardımcı olacaklar.

Aşkı arayan 7 erkek ve 7 kadın adayın yarıştığı program Kısmetse Olur programını ünlü sunucu Seda Akgül sunuyor. Siz de hemen Kısmetse Olur Başvuru Formu doldur ve oradaki yerinizi alın. Aşağıda resme tıklayarak kolay bir şekilde başvurabilirsiniz.

Kanal D Kısmetse Olur Başvuru Formu

Kısmetse Olur programına katılıp hem hayatının aşkını bulmak hem de muhteşem ödüllere sahip olmak için yapılacak tek şey ise, Kanal D adresindeki Kısmetse Olur  başvuru formunu doldurmak ve yarışmacı adayı olmak. Siz de katılın, siz de kazanın!

Kısmetse Olur programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir.

Kanal D Kısmetse Olur Başvuru Formu Doldurmak İçin Tıklayınız.

 
Kanal D Kısmetse Olur Başvuru Formu Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir