Lida Zayıflama Hapı Hakkında Detaylı Bilgilendirme


Lida Zayıflama Hapı Hakkında Detaylı Bilgilendirme

Diğer ismi ile ölüm saçan küçük katil.Bunu yeni duyan var ise mutlaka lida zayıflama hapı nedir bilmiyordur demektir.Ve mutluluk verici bir durumdur.Son yıllarda çok çok fazla satılan ve bir çok bireyin canını yakan bu ilaçtan mümkünse tavsiyemiz uzak durmanızdır.Zayıflatma amacıyla piyasaya sürülen ve zayıflatmak öteye giden bu ilaç hakkında sizlere bazı kısa bilgiler vermek istiyorum.

Lida zayıflama hapı içerisinde bulunan sibutramin maddesi resmen kayıt altına alınan zararlı bir maddedir.Kullananlar tarafından alınan bilgilere bu madde insanda ne bir toklu hissi yaratıyor nede amacı zayıflatmak oluyor.Çölde kalmış gibi susuz,akli dengesi yerinde olmayacak kadar bilinçsiz hareketler yapılabilmektedir.

İçerisinde bulunan sibutramin normalin 3 kat üzerinde olup tamamen insan vücuduna zarar vermek amacıyla üretilen bir haptır.Yapılan araştırmalar ve bir çok doktor ve profesörlerinde tavsiye etmediği hatta sağlık bakanlığı tarafından toplatılan ve imha edilen bir üründür.

Haberlerde de son günlerde çıkan haberleri takip edebilirsiniz.Bir çok bayan zayıflamak uğruna bu ilaçları tüketerek ölüm yolculuğuna başlamışlardır.Özellikle kalbe verdiği zarar çok fazla olup tüketildiği andan itibaren kalpte ritim bozukluklarına sebep olmaktadır.

Lida Zayıflama Hapı Hakkında Detaylı Bilgilendirme

Bu ve bunun gibi ilaçlar tamamen insanları para kazanma hırsından dolayı ticari anlamda üretilen hiç bir test yapılmadan önerilen ilaçlar olup insanlara zarar vermektedir.Sağlık Bakanlığımız hiç bir şekilde bu ve bunun gibi ilaçlara izin vermemektedir.Ama kişiler tarafından Sağlık Bakanlığı tarafından onay verildiği söylenmekte olup bu durum tamamen koca bir yalandan ibarettir.

Siz değerli hanımlar ve beyler zayıflama küçücük bir hap ile olmayacağını iyi bilmeniz gerekmektedir.Zayıflamak istiyorsanız mutlaka bir doktor kontrolünde bu işe başlamak zorundasınız.Yemek yemeyerek su içmeyerek ilaç kullanarak kesinlikle zayıflamak mümkün değildir.Mutlaka spor yapmalısınız.Aksi taktirde kötü sonuçlar alabilirsiniz.

Lida Zayıflama Hapı Hakkında Detaylı Bilgilendirme

Ve sizlere tavsiyem Hürriyet yazarlarından olan Ayşe Arman’ın yazısını dikkatlice okuyarak bu ilacın nasıl zararlı olduğunu görebilirsiniz.

Haberin Detayı İçin Tıklayınız.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir