Marincap Balık Yağı Hapı Hakkında Bilgilendirme


Marincap Balık Yağı Hapı Hakkında Bilgilendirme

Merhaba hamilelik belirtileri okurlarımız. Bugün yine sizlerden gelen sorulara cevap vermek için buradayız. Yine bir hanımefendiden gelen soru olan marincap balık yağı hapı hakkında bilgilendirme istemiş. Bizde yardımcı olmak için bu soruya cevap vermek istiyoruz. İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki marincap balık yağını daha çok kilo almak isteyen bay ve bayanlar kullanmaktadır. Ama asıl amacı ise kilo aldırmak olduğu kadar hamile bayanların bebeklerini beslemek amacıyla kullanılması öngörülmektedir.

Eğer ki hamile iseniz ve balık vs tüketimini kokudan dolayı yapamıyorsanız bunun sonucunda bir çok doktor karnınız da ki bebeğin balığa ait olan vitaminleri (Omega 3) alması gerektiğini bildiği için bu ilacı almalarını tavsiye eder. Özellikle tüp bebek tedavisi gören bayanları yada düşük tehlikesi olan bayanların alması tavsiye edilir. Ve belirttiğimiz gibi kilo almak isteyen bay ve bayanların iştahını açması nedeniyle bu ilacı alarak iştah açmaları sağlanır.

Sizlerde bu ilacı kullanmak istiyorsanız mutlaka doktorunuzdan bilgi almadan kullanmayınız.

Kullanımı: Marincap balık yağı hapının içerisinde toplam 60 kapsül bulunmaktadır.Günde en fazla 2 defa alınması tavsiye edilir.

Yan Etkileri: Özellikle yan etkisi mide bulantısı ve kusmadır.

Fiyatı: Eczanelerden satın alabilirsiniz. Ortalama fiyatı 15 – 20 TL arasıdır.

Saklama Koşulları: Mümkün olduğunca oda sıcaklığında tutulmalıdır.

Siz değerli takipçilerimiz bizlere aklınıza takılan soru ve soruları Doktorumuza Sorun bölümünden bizlere sorabilir ve hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir