Mide Kanserine İyi Gelen Şifalı Bitkiler


Mide Kanserine İyi Gelen Şifalı Bitkiler

Kuarsetin adlı madde, mide kanserinde önemli rol oynamaktadır. Eğer kısa zaman zarfı içinde mide kanseri hastalığına elveda demek isteyenlerdenseniz şifalı bitkilere yönelebilirsiniz.

Mide Kanseri için Soğan Suyu

Kuarsetine ev sahipliği yapan soğan suyu, şeker bileşeninde yer alan glikozlarda bulunmaktadır. Kuarsetin meme ve mide kanserinin önlenmesine yardımcı olmaktadır. Kuarsetin birçok yarara ev sahipliği yapmaktadır. Kuarsetini dilerseniz besin dilerseniz hap yolu ile de alabilirsiniz. Ağızdan alınan ilaçlar mide kanserinin iyileşmesine olanak tanımaktadır. Kuarsetin öncelikle karaciğere aktarılmaktadır. Kuarsetinde yer alan maddeler karaciğerde metilasyon yolu ile dönüşmekedir.

Mide Kanseri İçin Nar Tüketin

Nar meyvesi, mide kanserini yenmeniz adına oldukça idealdir. Sahip olduğu içeriği sayesinde kolestrol dengeleyen bu meyve aynı zaman da kalp sağlığını da korumaktadır. Günde bir bardak nar suyu tüketebilirsiniz.

Üzüm

Kanser önleyici özelliği ile ön plana çıkan kara üzüm aynı zaman da kalp damar hastalıklarının da iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Kara üzüm meyvesinin kabuğu ve çekirdeği birlikte yenmelidir.

Böğürtlen:

Böğürtlen meyvesinin içerisinde eliagic asit yer almaktadır. Bu madde kanserli hücrelerin geri plana alınmasına yardımcı olmaktadır. Dilerseniz böğürtlen yapraklarını da tüketebilirsiniz. Bu adım için 5-6 adet böğürtlen yaprağını su aracılığı ile kaynatabilirsiniz. Elde ettiğiniz karışımı günde bir bardak tüketebilirsiniz.

Yaban Mersini:

Vücudunuzun kanser hastalığından korunmasını isteyenlerdenseniz yaban mersini tüketebilirsiniz. Kansere yakalanma riskinin azalmasına yardımcı olan yaban mersini aynı zaman da kolestrolün de düşmesine olanak tanımaktadır. Yaban mersini tüketerek kalp krizi riskini de önleyebilirsiniz.

Kiraz:
Kiraz meyvesi flavon maddesine ev sahipliği yapmaktadır. Bu madde kanser oluşumunu önlemektedir. Kiraz özellikle mide, akciğer ve karaciğe kanserinin geri plana alınmasına yardımcı yardımcı olmaktadır.

Karpuz:

Karpuz A ve C vitaminine ev sahipliği yapmaktadır. Sahip olduğu yararlı maddeler sayesinde vücudunuzu kansere karşı koruyan karpuz meyvesi aynı zaman da vücut direncinin de artmasına yardımcı olmaktadır. Karpuz meyvesi , vücudunuzu toksik maddelerden de arındırmaktadır. Eğer sizler de kanser ile savaşmak isteyenlerdenseniz önermiş olduğumuz meyve ve sebzeleri tüketebilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir