Müge Anlı ile Tatlı Sert İletişim Bilgileri


Müge Anlı ile Tatlı Sert İletişim Bilgileri

Hafta içi her sabah saat 10:00’da atv ekranlarında olan başarılı programcı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile karşımıza çıkmaktadır. Reytingleri alt üst eden Müge Anlı’ya programda destek olan Avukat Rahmi Özkan ile Psikiyatrist Arif Verimli başarılı programcıya destek olmaktadır.

Müge Anlı atv ekranlarında kayıpları ve cinayetleri bulmak için adeta bir dedektif gibi araştırmalar yaparak sonuçlara kısa yoldan ulaşmaktadır. Gerek karakteri olsun gerekse program sunması olsun izleyici tarafından çok beğenilmektedir. Reyting oranlarına bakıldığı zaman bile reytingleri alt üst ettiği ortaya çıkmaktadır.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı olarak sosyal projelere verdiği destekler ile de çok fazla göz doldurmaktadır. Bir çok aileyi mutlu ederek ve sosyal projelerde yer alarak Türkiye için tüm elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır.

Müge Anlı programında yapmış olduğu araştırmaları görgü tanıklarından aldıkları bilgiler ile ve uzman konuklardan aldıkları destek ile faili meçhul cinayetleri ve kayıp kişileri bularak Emniyet Birimlerine de ciddi yardımlarda bulunmaktadır.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında özellikle buradan gelen sorulara ve diğer iletişim yolları üzerinden gelen tüm sorulara hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Başarılı yayıncıya en iyi şekilde ulaşmanın yollarını elimizden geldiğince sizlere göstermeye çalıştık

Sizlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programına ulaşmak istiyorsanız aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert İletişim Bilgileri

Program Sunucusu: Müge Anlı

Müge Anlı İrtibat Telefon Numaraları: 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26

Canlı Yayın Telefon Numarası: 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17

E-Mail Adresi: tatlisert@mügeanli.com.tr

Twitter Adresi: https://twitter.com/MugeAnliOnline

Facebook Adresi: https://www.facebook.com/MugeAnliFun

Aklınıza takılan soru ve soruları ve programla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde belirtebilirsiniz.


2 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir