Murat Güloğlu İle Çalar Saat Hafta Sonu İletişim Bilgileri


Murat Güloğlu İle Çalar Saat Hafta Sonu İletişim Bilgileri

Fox Tv ekranlarında hafta sonu her cumartesi ve pazar sabahlarında 07.30’da Murat Güloğlu İle Çalar Saat Hafta Sonu programı ile karşımıza çıkmaktadır. Hafta içi meydana gelen tüm olay ve vakaları özetleyen ve kendine ait bir stille haberleri sunan Murat Güloğlu halk tarafından çok fazla sevilmektedir. Evinizin Oğlu Murat Güloğlu sloganı ile gönülleri fethetmeye devam etmektedir.

Kendine has bir haber sunması ile eğlenceli anlar yaşatmaktadır. Özellikle yayın esnasında gelen sorulara hızlı bir şekilde cevap vermesi ve kendisine gelen özel soruları hızlı bir şekilde cevap vermesi,halktan gelen soruları hemen cevaplayan halkın sesi olan Murat Güloğlu‘na aşağıda vermiş olduğumuz adreslerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Sizlerde canlı yayın esnasında sesinizi duyurmak istiyorsanız etrafınızda gördüğünüz aksaklıkları bildirmek istiyorsanız yada haber değeri taşıyan konuları iletmek istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişime geçmektir.

Murat Güloğlu İle Çalar Saat Hafta Sonu programında özellikle buradan gelen sorulara ve Twitter üzerinden gelen tüm sorulara hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Başarılı spikere hızlı ve en iyi şekilde ulaşmanın yollarını elimizden geldiğince sizlere göstermeye çalıştık

Sizlerde Murat Güloğlu İle Çalar Saat Hafta Sonu programına ulaşmak istiyorsanız aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Murat Güloğlu İle Çalar Saat Hafta Sonu İletişim Bilgileri

Program Sunucusu: Murat Güloğlu

Telefon Numarası: 0212 414 90 58

E-Mail Adresi: murat.guloglu@fox.com.tr veya calarsaat@fox.com.tr veya info@fox.com.tr

Twitter Adresi: http://twitter.com/muratguloglu

Facebook Adresi: https://www.facebook.com/muratguloglutv

İnstagram Adresi: http://instagram.com/muratguloglutv

Aklınıza takılan soru ve soruları ve programla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde belirtebilirsiniz.


4 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir