Oral Seks Konusunda Bayanların Aklına Takılan Sorular


Oral Seks Konusunda Bayanların Aklına Takılan Sorular

Oral seks anlam olarak kişinin cinsel organının diğer bir kişi tarafından ağız yoluyla ilişki yaşanması durumu anlamına gelmektedir. Normal yapılan bir seks kadar oral seks de yaygın olarak yapılmakta ve tarih olarak ise çok eskiye dayanmaktadır. Eşler veya partnerler birbirlerine oral seks yaparak mutlu etmek isterler ve hatta orgazmın üst kısımlarına taşıyabilmektedir. Oral seks yapmak isteyen bayanların aklına bir çok soru ve sorular takılmaktadır. Bizlerde buradan en çok sorulan sorulara cevap vermek istiyoruz ve bu soruları akıllarından silmek istiyoruz.

Oral Seks sırasında vajinam kokuyor mudur ?

Eğer ki 24 saat içerisinde banyo yaptı iseniz ve hava çok sıcak değilse vajinanız kokmaz ve rahat olabilirsiniz. Ayrıca mantar,akıntı veya regl döneminde değilseniz dediğimiz gibi kokma durumu söz konusu bile olmaz.

Partnerim vajinamın şeklinden dolayı tiksinir mi ?

Erkekler için vajina vajinadır diyebiliriz. Çok siyah olması ve çok beyaz olması farketmez. Erkek için dediğimiz gibi çok önemli değildir.

Oral seks sırasında canım yanar mı ?

Oral seks sırasında vajinanızın içerisine herhangi bir şey girmediği için acıma durumu yoktur. Olayın akışına bırakın kendinizi ve zevk almaya bakın.

Oral seks sırasında inlesem komik olur mu

Oral seks sırasında inlemeniz asla sizi komik duruma düşürmez hatta erkek çok mutlu olur sebebi ise mutlu edebilme duygusundan dolayı erkek daha çok mutlu olur ve zevki ikiye katlanarak daha güzel yapmaya çalışır.

Oral seksi çok seviyorum ama partnerim sıkılıyor mudur ?

Şuana kadar hiç bir erkek oral seks sevmiyorum dememiştir ve hatta sabahlara kadar size oral yapabilir zevk almaya bakın bunları düşünmeyin.

Oral seksi farklı pozisyonları var mı ?

Oral seks pozisyonları çok fazladır araştırın ve göreceksiniz sizi mutlu edecek çok fazla pozisyon var.

Oral seks sırasında orgazm olabilir miyim ?

Normal sekse göre daha fazla olabilirsiniz. Yeter ki rahat olun ve olayın akışına kendinizi bırakın ve orgazm için hayaller kurmaya başlayın.

Oral seks sırasında absürt bir durum yaşanabilir mi ?

Oral seks sırasında sadece vajinanızda akıntı olabilir ama bu erkeği daha da mutlu eder. Zevk aldığınızı ve mutlu olduğunuzu düşünür.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir