Posta Gazetesi Dr. Haydar Dümen’e Soru Sorabilirsiniz ?


Posta Gazetesi Dr. Haydar Dümen’e Soru Sorabilirsiniz ?

Posta gazetesinin deneyimli yazarı Doktor Haydar Dümen yıllardır okuyucularından gelen her türlü soru ve soruları özellikle cinsel soruları cevaplamaktadır. Cinsel sağlık konularında uzman olan ve farklı bir cevaplama yeteğine sahip olan Doktor Haydar Dümen cinsel sağlık konusunda aranan ve soru sorulan biri olmuştur.

Çoğu zaman Doktor Haydar Dümen‘e gelen sorular komik olsa da kendisi bu alanda uzman olduğu için her zaman gelen sorulara kişilerden gelen sorulara uygun cevaplar vermektedir. Posta gazetesinde yer alan köşesi her zaman okuyucular tarafından en çok tutulan ve Posta Gazetesinin çok satılmasında etken rol oynamaktadır.

Eğer sizlerde Doktor Haydar Dümen‘e soru sormak isterseniz sizlere yardımcı olabilmek için aşağıda sizler için iletişim bilgilerini detaylı olarak vermeye çalışacağız. Eğer sizlerde Haydar Dümen’e soru sormak istiyorsanız rumuzunuzla birlikte gazetede yayınlanabilecek şekilde sorularınızı bize iletirseniz bizlerde sizlere yardımcı olabilmek için sorularınızı Doktor Haydar Dümen‘e iletebiliriz.

Posta Gazetesi Doktor Haydar Dümen İletişim Bilgileri

E-Mail: soru@posta.com.tr

Website: www.haydardumen.com.tr

Cinsel hayatınızdaki sorularınızı alt taraftaki yorum bölümümüzden yazabilir. Doktor Haydar Dümen’den cevap bekleyebilirsiniz. Resmi olarakta olmasa da sorularınızı iletebiliriz.


24 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir