Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na Soru Sor Ve İletişim Bilgileri


Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na Soru Sor Ve İletişim Bilgileri

Akademisyen, ilahiyat profesörü ve televizyonların fenomen programcısı Nihat Hatipoğlu televizyonlarda izlenme rekorları kırmaya devam etmektedir. Programında izleyicilerden gelen soruları içtenlikle cevap verip en çok merak edilen soruları hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıtlamaktadır.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu programında farz olan ibadetleri,sünnet olan ibadetleri, ve günlük hayatta merak edilen bir çok soruları hoş bir üslupla anlatmaktadır. Programına gelen konuları ve televizyon başında izleyen konukları ekrana bağlayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu nasıl soru gelirse gelsin güzel bir ses tonuyla merak edilen soruları cevaplamaktadır.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu İletişim Bilgileri

Website: http://www.nihathatipoglu.com/nihat_hatipoglu_soru_cevap.aspx

E-Mail: bilgi@nihathatipoglu.com

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Atv ekranlarında Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor,Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru ve Nihat Hatipoğlu İle Kur’an Ve Sünnet adlı programlar ile karşımıza çıkmaktadır.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu programlarında genellikle Peygamber Efendimizin ve Ehli Beytinin hayatından önemli anılarını, çarpıcı hikayeleri tatlı diliyle ve farklı bir sesiyle izleyicilerine anlatmaktadır.

Hocamıza dini sorularınızı buradan sorabilirsiniz. Hocamız en kısa sürede sorularınızı cevaplamaya çalışacaktır. Kişisel ve özel soruları lütfen iletişim bölümünü kullanarak sorunuz. Burada sorulacak sorular genel sorulardır ve burada yayınlanacaktır.
 

Nihat HATİPOĞLU’NA SORULARINIZI YORUM BÖLÜMÜNDEN SORABİLİRSİNİZ. 

 


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir