Show Tv Evleneceksen Gel Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri


Show Tv Evleneceksen Gel Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri

Show tv ekranlarında hafta içi her gün saat 15:00’de izleyicilerin karşısına çıkan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” canlı yayınla ekranlara gelmektedir. Bir çok hayalin gerçekleştiği,bekarların evlendiği,insanların hayatlarında yeni bir hayata başlangıç yaptığı bu programa evlenmek isteyen bir çok kişi gelmektedir.

Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği gerektiğinden fazla araştırma yaptığı ve sadece güvenilir kişileri programa çıkaran bir yapım şirketidir.Eğer ki sizlerde hayatlarınızda yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız mutlaka başvurmanızı tavsiye ediyoruz.Seda Sayan ve Uğur Arslan bir çok insanı mutlu etmek için hafta içi hergün canlı yayında sunum yapmaktadır.

Eğer ki sizlerde evlenmek yeni bir hayata başlamak istiyorsanız güvenilir bir ortam arıyorsanız mutlaka başvurmanızı tavsiye ediyoruz.“Evleneceksen Gel” programına başvurmak için bir kaç şart bulunmaktadır.Aşağıda ki şartları okumanızı tavsiye ediyoruz.Ayrıca başvuru nereden nasıl yapılır bunun hakkında da bilgi aşağıda bulunmaktadır.

Evleneceksen Gel Başvuru Şartları:

1- Evleneceksen Gel başvurusu için 18 yaşından büyük olmalısınız.
2- Başvurular Evleneceksen Gel Facebook sayfası,Instagram sayfası ve twitter aracılığıyla yapılmaktadır.
3- Kesinlikle bekar veya dul olmalısınız ve hiç bir şekilde bir eşe bağlı olmamalısınız.

“Evleneceksen Gel” programına başvuru şekli iki şekilde olmaktadır.Öncelikli olarak başvurmak isteyen ilk olarak “Evleneceksen Gel” Facebook resmi adresinden başvuru yapması gerekmektedir.Veya sosyal medya kullanmıyorsanız telefon üzerinden iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz.Ayrıca programdan birine talip olmak istiyorsanız yine belirttiğimiz gibi telefon veya facebook üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Evleneceksen Gel İletişim Bilgileri

Program Sunucusu: Seda Sayan & Uğur Arslan

Telefon Numarası: 0212 540 05 05

Facebook Adresi: https://facebook.com/evleneceksengel

Twitter Adresi: https://twitter.com/evleneceksen

İnstagram Adresi: http://instagram.com/evleneceksengelresmi

Evleneceksen Gel Başvuru Formu Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.Ayrıca buradan kendiniz hakkında bilgi verebilirsiniz.


3 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir