Show TV Evrim Akın İle Ev Kuşu – Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri


Show TV Evrim Akın İle Ev Kuşu – Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri

Aile yuvalarının evlerine bol neşe katan Evrim Akın İle Ev Kuşu hafta içi her gün saat 13:00’da Show Tv ekranlarında yer almaya devam etmektedir. Evlerinize misafir olup sizler için yep yeni bir yaşam alanı hazırlamaktadır.

Hafta içi hergün sizlerin başvuruları sonucunda sizlerin evine gelip yatak odası,mutfak,banyo ve oturması odası gibi evinizin bir parçası olan odalarınıza yep yeni bir hava katmaktadır.

Evrim Akın İle Ev Kuşu‘na sizlerde çok kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda ki başvuru formunu doldurmak ve sizleri aramamızı beklemenizdir.

Show TV Evrim Akın İle Ev Kuşu - Başvuru Formu

Yenilenmesini istediğiniz evinizin bir bölümü için Evrim Akın ile tatlı bir alışverişe çıkarak renkli ve heyecan dolu anlar yaşayarak evinizin yenilenmesine sahip olacaksınız. Ayrıca alışveriş sırasında Evrim Akın ile tatlı sohbet ve ilginç süprizler ile karşı karşıya kalabileceksiniz.

Ayrıca sizlerin karşılayacak ilginç süprizler arasında bazı ünlüler sizlerin karşısında olabilecekler. Evrim Akın hem evinizi yenileyecek hemde sizleri ailenizi kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştıracaktır.

Sizlerde hem tatlı bir sohbet yapıp hemde evinizin yenilenmesini istiyorsanız tek yapmanız başvuru formunu doldurmaktır. Usta ellerin evinizin bir bölümüne sanki sihirli bir el değmiş gibi yenilenmesini sağmak istiyorsanız hemen başvuru formunu doldurunuz.

Show TV Evrim Akın İle Ev Kuşu – Başvuru Formu İstenilen Bilgiler Şunlardır;

Ad, Soyad, Cep Telefonu, Bir yakınınızın numarası, E-Posta adresiniz, Adresiniz, Semt, Şehir, Kimle yaşadığınız, Medeni durum, Meslek, Eğitim durumunuz, Evin metrekaresi, Evininde hangi bölümde değişiklik yapmak istiyorsunuz ve nedeni, Daha önce Tv kanalına çıktınız mı, Cinsiyet, Sağlık problemleriniz, karakteriniz, bu programa katılarak kimlere sürpriz yapmak istersiniz, ekranlarda sergilemek istediğiniz bir yeteneğiniz var mı ?

Evet bu şekilde olan soruları doğru bir şekilde cevaplayıp formu doldurup fotoğrafınızı, evinizin fotoğrafını, binanızın dışarıdan fotoğrafını başvuru formuna ekleyip, GÖNDER butonuna tıklayıp başvurunuzu sonlandırıyorsunuz…

 

Show TV Evrim Akın İle Ev Kuşu – Başvuru Formu Doldurmak İçin Tıklayınız.

 
Show TV Evrim Akın İle Ev Kuşu – Başvuru Formu Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir