Show TV Gelin Evi Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri


Show TV Gelin Evi Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri

Göz alıcı gelinlerin buluşma noktası Gelin Evi. Mükemmel bir gelin iseniz ve düğününüz süper geçti ise ve bunlarda iddaalı iseniz tam sizin yeriniz burası. Gelin Evi yarışması Show Tv ekranlarında hafta içi her gün 16:00’da Show Tv ekranlarında yer almaktadır.

Show Tv ekranlarında yer alan Gelin Evi yarışmasında evinize gelen misafirleri ağırlamanızdan çeyizinize kadar her şey tek tek incelenmekte ve diğer gelinler tarafından evinizde ki karşılamanıza kadar oylar verilmektedir.

Ger gün bir gelinin evine gidilen bu yarışmada yemekler,çaylar yapılmakta ve diğer gelin adaylarına çok iyi davranılması ve kendilerini çok iyi ifade edilmesi beklenmektedir. Ayrıca düğününüze ait tüm resimler,düğün videoları ve diğer takı durumları da ele alınmaktadır.

Adeta bu yarışmada her şey görücüye çıkmaktadır. Ve diğer gelinler tarafından oylanmaktadır. Gelin Evi yarışması başvuruları başladı. Siz de Gelin Evi yarışmasına katılmak istiyorsanız Show TV’nin internet sitesinde bulunan Gelin Evi Yarışması Başvuru Formu bölümünü doldurmanız yeterli. Başvuru yapmak için aşağıda ki resme tıklamanız ve gerekli tüm her yeri doldurmanız yeterli olacaktır.

Show TV Gelin Evi Başvuru Formu

Başvurunuz program ekibince incelenip onaylandığı takdirde, formda belirtmiş olduğunuz iletişim adreslerinden sizinle muhakkak irtibata geçilecektir.

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 5 Tam Altın ve 5 Bilezik’i kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Joker Yapım’ın yapımcılığında ekranlara gelecek olan Gelin Evi Show TV ekranlarında yer almaktadır.


 

Show TV Gelin Evi Başvuru Formu Doldurmak İçin Tıklayınız.

 
Show TV Gelin Evi Başvuru Formu Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.


1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir