Show Tv Nursel’in Mutfağı Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri


Show Tv Nursel’in Mutfağı Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri

Show Tv ekranlarında hafta içi her gün saat 12:00’de ekranlarda olan “Nurselin Mutfağı” hayatınıza renk katmaya devam etmekte. Nursel Ergin‘in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin ve tatların sunulduğu bu programa sizlerde çok kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. Son günlerin en yükselen değerlerinden biri olan çok iyi yemek yapmak bir trend haline gelmiş durumda. Bu sebepten dolayı televizyonlarda çok fazla yemek programları bulunmaktadır. Nursel’in Mutfağı da bu yemek programları arasında ön planda yerini almaktadır. Farklı bir tarz ile yemek yapan ve izleyenleri hem güldürürken hemde yemek yapmalarını sağlayan ve başvurular sonucunda evinde konuk eden Nursel Ergin‘in programına sizlerde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Nursel'in Mutfağı Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri

Nursel’in Mutfağı adlı programda başvurularınız sonucunda sizlerde Nursel’in evine giderek televizyon ekranlarında yörenize ait yemekleri ve tatlıları yapabilir hem kendinizi hemde yemeklerinizi tüm izleyenlere tanıtabilirsiniz.

Nursel’in Mutfağı adlı programa başvurmanız sırasında sizlerden bir kaç bilgi talep edilmektedir. En önemlisi hangi yörenin yemeklerini çok iyi yaptığınızı açık bir şekilde belirtmenizdir. Başvurunuz sonrasında başvurularınız program ekibince incelenip onaylandığı takdirde, formda belirtmiş olduğunuz iletişim adreslerinden sizinle muhakkak irtibata geçilecektir.

Nursel’in Mutfağı Başvuru Formu Doldurmak İçin Tıklayınız.

Nursel’in Mutfağı Başvuru Formu Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir