Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası


Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası

Türkiye’nin en önemli haber kanalları arasında olan Show Tv haber niteliği taşıyan ve hemde işlenen suçların daha hızlı çözülebilmesi için akıllı telefonlarda yer alan ücretsiz olarak kullanılabilen WhatsApp ihbar hattı kurarak her türlü yasa dışı olayların resmini ve videosunu gönderdiğiniz anda haber değeri taşıdığı sürece Show Tv Haber Programında yayınlamaktadır.

Her türlü yasadışı ve ilginç gördüğünüz olayları Show Tv WhatsApp İhbar Hattı telefon numarasında gördüğünüz olayların resimlerini ve videolarını gönderebilirsiniz. Dolandırıcı vs tarzı olay ve haberleri aşağıda vereceğimiz numaraya gönderdiğiniz taktirde akşam haber olarak yayınlanmaktadır. Haberiniz olsun

 

Show Tv WhatsApp Haber Hattı İhbar Numarası= 0533 701 91 61

 

Artık haber her yerde karşınıza çıkabilmektedir. Haber niteliğini taşıdığını düşündüğünüz belge ve görüntüleri Show Tv Haber merkezine anından WhatsApp İhbar Hattı üzerinden iletebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken haber niteliği taşıdığına inandığınız görüntüleri Show Tv WhatsApp İhbar Hattı numarasına göndermenizdir.Ayrıca sizler için özel olarak hazırladığımız Show Tv kanalı hakkında iletişim ve diğer tüm bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası Ve İletişim Bilgileri

Website: http://www.showtv.com.tr

Facebook: https://www.facebook.com/showtv

Twitter: https://twitter.com/ShowTV

Youtube: https://www.youtube.com/showtv

İnstagram: https://www.instagram.com/showtv/

Telefon: +90 212 313 60 00

E-Mail: izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Whatsapp İhbar Hattı: 0533 701 91 61

İnanıyorum ki Show Tv Haber bülteni yaptığı bu atılım ile diğer haber programlarına örnek olacağına ve bir çok haber programının bu uygulamayı aktif olarak kullanacağına inanmaktayım. Yukarıda verdiğimiz bilgiler ile sizlerde haber değeri taşıdığına inandığınız konuları hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.Bu konuda merak ettiğiniz soruları yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Show Tv Whatsapp İhbar Hattına Sizlerde Yorum Bölümünden Bilgi Verebilirsiniz.

 


1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir