Songül Karlı İle Evlilik Yolunda Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri


Songül Karlı İle Evlilik Yolunda Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri

Tv8 ekranlarında olan Songül Karlı ile Evlilik Yolunda Başvuru Formu ve Songül Karlı ile Evlilik Yolunda‘ya katılmak için tüm bilgileri şimdi yazımızda sizlere vermek istiyoruz. Tv8 ekranlarında sabah kuşağında yer alan izdivaç programında bir çok erkek ve bayan adayları izdivaç yapabilmek için en uygun damat ve gelin adaylarını aramaktadırlar.

Hafta içi her gün Tv8 ekranlarında 12:45’de ekranlara gelmektedir. Bir çok kanalda bu tür programlar olmasına rağmen Songül Karlı‘nın üstün tecrübesi ve Tv8 ekibinin profesyonelce hareket etmeleri sonucunda çok fazla tercih edilen bir izdivaç programı olma yolunda ilerlemektedir.

Birbirinden elit bayanlar ve erkekler Songül Karlı İle Evlilik Yolunda programına başvurarak en uygun adayları bulmak istemektedirler. Sizlerde yalnızlığınıza son vermek istiyorsanız tek yapmanız başvuru formunu doldurmak ve beklemenizdir. Aşağıda resme tıklayarak kolay bir şekilde başvurabilirsiniz.

Songül Karlı İle Evlilik Yolunda Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri

Songül Karlı ile Evlilik Yolunda’ya Katılmak İçin;

Songül Karlı İle Evlilik Yolunda başvuru için TV8’de yayınlanan evlilik programına katılmak için bekar olmanız dışında herhangi bir şart bulunmamaktadır. Resmi olarak evlenilecek yaşa gelen her yaştan hanım ve beyler başvuru yapabilir. Sizde mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız, 0212 331 88 00 no’lu telefon numarasını arayarak, stüdyoya gelerek taliplilerinizi aramak istediğinizi veya adaylar arasından talip olduğunuz kişi ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Songül Karlı İle Evlilik Yolunda Başvuru Formu Doldurmak İçin Tıklayınız.

 
Songül Karlı İle Evlilik Yolunda Başvuru Formu Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir