Tv8 İşte Benim Stilim Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri


Tv8 İşte Benim Stilim Başvuru Formu Ve İletişim Bilgileri

Tv8 ekranlarında hafta içi hergün 15:15’te ekranlara gelen İşte Benim Stilim programına başvurmak artık daha kolay. Sizlerde stilinize güveniyorsanız en stil benim diyorsanız İşte Benim Stilim yarışmasına başvuru formu doldurup şansınızı deneyebilirsiniz.

Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez jüri üyesi olduğu Öykü Serter’in sunduğu İşte Benim Stilim yarışmasına başvurmak için aşağıda resme tıklayıp başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Başvurularınız program ekibince incelenip onaylandığı takdirde, formda belirtmiş olduğunuz iletişim adreslerinden sizinle muhakkak irtibata geçilecektir.

Stil olmak ayrıcalıktır ve kendi stilinizi jüri üyelerine ve halka göstermek istiyorsanız mutlaka bu yarışmaya katılmanız gerekmektedir. Güzelliğin hiç bir şekilde önemli olmadığı sadece ve sadece stil giyinmenin önemli olduğu bu programda sizlerde yer alabilirsiniz. Her hafta farklı bir stil ile farklı bir tarz ile jüri üyelerinin ve halkın karşısına çıkacaksınız. Ayrıca her hafta kazanan bir kişiye para ödülü ve birinciye büyük ödül verilmektedir.

İşte Benim Stilim bir yandan devam ederken bir yandan da yeni yarışmacılarını aramaya devam ediyor. Sizde yarışmada yer almak istiyorsanız İşte Benim Stilim başvuru formu doldurmalısınız.Yarışmaya katılmaya hak kazanabilmeniz için öncelikli olarak 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Tv 8 İşte Benim Stilim Başvuru Formu Doldurmak İçin Tıklayınız.

 
Tv 8 İşte Benim Stilim Başvuru Formu Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir