Zuhal Topal’la Programı İletişim Bilgileri


Zuhal Topal’la Programı İletişim Bilgileri

Hafta içi her gün saat 16:30’da fox tv ekranlarında olan Zuhal Topal evlendirmeye ve eğlendirmeye devam etmektedir. Bir ömür boyu mutlu olmak isteyenler,hayatının aşkını arayan baylar ve bayanlar ve ikinci baharını yaşamak isteyen adaylar Zuhal Topal’a başvurarak bu isteklerini yerine getirebiliyorlar.

Sizlerde hayatınızın aşkını arıyorsanız Zuhal Topal’la programına başvuru yaparak aşkınızı bulabilirsiniz. Ve Fox tv ekranlarında canlı yayına katılmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz adreslerden başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz.

Özellikle sosyal medya üzerinden ve buradan gelen mesajlara Zuhal Topal hızlı bir şekilde cevap vererek sizleri canlı yayın konuğu olarak çağırmakta ve sizler için en özel adayları sunmaktadır.

Sizlerde Zuhal Topal’la programına ulaşmak istiyorsanız aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Programı İletişim Bilgileri

Program Sunucusu: Zuhal Topal

Telefon Numaraları: 0212 300 18 18

İnstagram Başvuru Adresi: https://www.instagram.com/zuhaltopallafoxtv/

Twitter Başvuru Adresi: https://twitter.com/zuhaltopalla

Facebook Başvuru Adresi: https://www.facebook.com/zuhaltopalsayginer

Başvurular hakkında aklınıza takılan soru ve soruları ve programla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde belirtebilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir